Na filmie Ursa Dzika Łąka – z warzyw i owoców!
Director of photography: Jacek Łopian, operations manager: Justyna Pogorzelska

 

Serwus!

W każdym z nas drzemie prawdziwy artysta! Wykorzystajmy zatem specyficzną sytuację i wrodzone poczucie improwizacji.

Wyzwanie jest następujące:

  • wybierasz etykietę dowolnego naszego piwa (inspiracji szukasz w kolekcji butelek, etykiet, lodówce własnej lub sąsiada albo tu: ursamaior.pl/smakuj)
  • odtwarzasz ją, korzystając tylko z tego, co masz na podorędziu w domu, i wybornie się przy tym bawiąc; wszystkie techniki i przedmioty dozwolone!
  • robisz zdjęcie swojej interpretacji i wysyłasz nam je mailem na adres biuro@ursamaior.pl, w temacie wpisując “Ursa pozytyw”, lub za pośrednictwem Messengera, Instagrama albo Twittera
  • równolegle publikujesz zdjęcie na swoim profilu na Facebooku i oznaczasz je dwoma tagami: #ursamaior i #ursapozytyw

My na bieżąco na naszym Facebooku pod niniejszym postem będziemy publikować nadesłane propozycje zestawione z grafiką z etykiety, a Wy będziecie oddawać na nie głosy. Zwyciężą prace, które zdobędą najwięcej głosów (każdy tydzień = 1 zwycięska praca). A teraz mały prezencik: dla każdego szczęśliwca mamy zestaw 2 dowolnych piw w ładnym pudełku i pudełko wyśmienitych krówek piwnych. Można będzie je odebrać osobiście w browarze w Uhercach, a w gratisie dorzucamy zieleń, czyste powietrze i nasze serdeczne uśmiechy. Tyyyle dobra po wyjściu z domowego pierdla.

Dodatkowo: WSZYSTKIE prace trafią na nasz telewizor w browarze i w sezonie 2020 będą w kółko wyświetlane!

DO DZIEŁA!