Degustacja Komentowana Wyuzdanie Dobrych Piw w Magicznym Miejscu

Degustacja Komentowana Piw Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa

Z powodu COVID-19 obecnie nie oferujemy wejścia na część produkcyjną browaru (znanego również jako Sztuka Warzenia Piwa).
Zapraszamy natomiast do sali degustacyjnej i degustacji piw oraz przekąsek ze świetnym widokiem na browar,
dwóch sklepów i informacji turystycznej oraz galerii.

Fot. Jacek Łopian

Grupa: min. 10, max. 50 osób

Czas trwania: ok. 30 minut

Cena: 35 zł/osobę

UWAGA! Powyższa cena dotyczy usługi realizowanej w godzinach pracy Ursa Maior, w języku polskim. W przypadku realizacji poza godzinami pracy lub w języku obcym prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny.

Z powodów technologicznych i ograniczonej dostępności kluczowych osób, wymagane jest wcześniejsze umówienie się i ustalenie godziny. Prosimy o punktualne przybycie.

Kontakt:
E-mail: biuro@ursamaior.pl
Telefon: +48 13 461 25 10, +48 791 146 277

Pod profesjonalnym przewodnictwem Agnieszki Łopaty, współwłaścicielki i piwowarki Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa albo osoby przez nią wyznaczonej poznacie zasady podawania i degustacji piwa. Spróbujecie piw prosto Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa w trzech różnych, specjalnie dobranych stylach piwnych, w dedykowanych szklankach degustacyjnych mieszczących po 12 cl piwa. Dowiecie się o stylach piwnych, szkle dobieranym do różnych piw, historii różnych stylów piwnych, surowcach i sposobach warzenia.

Przy degustacji 3 piwa zaprosimy Was na projekcję świetnego, 15 minutowego filmu “Szlakiem Wielkiej Niedźwiedzicy” o Bieszczadach i Ursa Maior na wielkim ekranie.

Po degustacji można nabyć degustowane piwa i inne wyroby regionalne w sklepie Esencja Karpat mieszczącym się na miejscu.

Sprawdź nasze pozostałe oferty zwiedzania i degustacji

 

Warto nas odwiedzić dla świetnego piwa i nie tylko...

Tak wyglądają degustacje

O niezwykłości Ursa Maior świadczą...

Wrażenia naszych gości

Fajnie mieć takie miejsca w Polsce, nie każde piwo smakuje ale to zależy tylko od osobistych preferencji ;) polecam zwiedzanie obiektu.

Ola Kamińska

Pyszne piwo, mały sklepik na miejcu nie tylko z alkoholem. Warto zapisać się na przejście po browarze i poznanie jego historii.

Joanna Głuskowska

Niesamowite miejsce, wyjątkowe na skalę krajową, a może nawet europejską... Wspaniali ludzie i dużo pyszności!

Jakub Grzeszczyk

Bądź z nami na bieżąco...

Zapisz się do newslettera