URSA PODRÓŻNIK
Piwo w stylu Light Pale Ale
Ekstrakt 11% wag., alkohol 3,6% obj.

 

URSA PODRÓŻNIK to lekkie, jasne piwo górnej fermentacji. Posiada delikatny cytrusowo – słodowy aromat oraz smak przypominający sok świeżego grejpfruta uzyskany dzięki specjalnemu doborowi różnych odmian chmielu. Orzeźwiający smak oraz krótka, przyjemna goryczka sprawiają, że piwo jest ekstremalnie pijalne i świetnie gasi pragnienie. URSA PODRÓŻNIK zabierze Cię na ciepłe morza południowe, do krainy kołyszących się palm, szumu fal i kolorowych ptaków.

 

Połącz piwo z jedzeniem

Agnieszka Łopata, piwowarka Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa Ursa Maior, dobrała do niego pasujące potrawy…

Pasuje do lekkich sałatek, makaronów, ryżu, pizzy, zapiekanek z serem, grillowanych i gotowanych warzyw. Pyszne z serami typu bryndza, mozarella, brie. Idealne do ciast biszkoptowych, budyniu śmietankowego, słodkich naleśników.

 

Rekomendowana temperatura serwowania: 6-7°C.
Piwo niepasteryzowane, niefiltrowane.
Naturalnie nasycone CO2.
Osad na dnie butelki jest cechą naturalną.
Należy przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu (<10°C).
Skład: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, chmiel, drożdże.

 

Niniejsza etykieta firmuje serię piw o nazwie URSA GALLERY. Jest ona poświęcona pracom zgromadzonym w Galerii i Domu Aukcyjnym działającym przy autorskim mikrobrowarze Ursa Maior w Bieszczadach. Odwiedzający nas goście mogą jednocześnie próbować naszych unikalnych piw, kontemplować sztukę i obserwować pracę browaru przez wielkie przeszklenie.

 

Galeria Ursa Maior gromadzi, sprzedaje i promuje dzieła sztuki młodego pokolenia. Warto pamiętać, że inwestowanie w sztukę jest obecnie uznawane za jedną z najlepszych lokat kapitału, a wszyscy którzy nabywają dzieła stają się mecenasami młodych artystów.

 

Na etykiecie wykorzystano obraz Arkadiusza Andrejkowa “Wyrób nr 8”, 110x90cm, akryl, spray na płótnie, 2013 r. Obraz jest prezentowany w Galerii i Domu Aukcyjnym Ursa Maior.

 

Sprawdź dostepność tego piwa w sklepie internetowym Ursa Maior.

O naszej jakości świadczą...

Opinie naszych klientów

Fajnie mieć takie miejsca w Polsce, nie każde piwo smakuje ale to zależy tylko od osobistych preferencji ;) polecam zwiedzanie obiektu.

Ola Kamińska

Pyszne piwo, mały sklepik na miejcu nie tylko z alkoholem. Warto zapisać się na przejście po browarze i poznanie jego historii.

Joanna Głuskowska

Niesamowite miejsce, wyjątkowe na skalę krajową, a może nawet europejską... Wspaniali ludzie i dużo pyszności!

Jakub Grzeszczyk

Korzystaj z przywilejów Ursarian...

Zapisz się do biuletynu Wieści Ursarian >>>