Niezbędnik Funkcjonalny Ursy 2020 to unikalny zestaw na trudne czasy. Dobraliśmy bieszczadzkie produkty tak, aby zapewnić Ci różne doznania smakowe i zastosowanie oraz dostarczyć składniki odżywcze i zwiększające odporność. A przede wszystkim pomóc zachować Ci równowagę psychiczną i zapewnić, że “jeszcze będzie normalnie”, a niedługo będziesz wędrować po zielonych połoninach.

Bardzo ważne jest również to, że kupując Niezbędnik Funkcjonalny Ursy 2020 wspierasz naszych pracowników oraz artystów i lokalnych rolników w trudnym czasie. A gdy już miną zawirowania i przyjedziesz w Bieszczady to dzięki bonusowemu i darmowemu biletowi, który wchodzi w skład zestawu będziesz mógł/mogła skorzystać ze zwiedzania części produkcyjnej Ursa Maior z samą szefową – Piwowarką Agą lub szefem – Andrzejem.

Bezpieczne pudełko było pakowane w rękawiczkach, a wszystkie artykuły żywnościowe przechowywane w chłodni przy browarze w celu zapewnienia najwyższej jakości.

Pakiet mieści:

  • sześć butelek troskliwie dobranych piw Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa: mocne i długo leżakowane piwo Ursa Przemytnik (zawartość alkoholu prawie 9%, 12 miesięcy leżakowania), kultowe piwo Ursa Wataha, dwa piwa funkcjonalne z probiotycznymi bakteriami (Ursa BioParada i Ursa Kuracjuszka), bestseller Ursa Dwa Misie – piwo słodkie i pożywne oraz Ursa Megaloman, mocniej chmielone (chmiel uspokaja i jest źródłem cennych składników). Wszystkie piwa są niepasteryzowane i niefiltrowane, przez co zachowują naturalne walory odżywcze i witaminy, a każde piwo ma inną unikalną historię opisaną na etykiecie. Pamiętaj, żeby nie przesadzić z degustacją!
  • jedną butelkę cydru Ursa Zaczarowany Sad z Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa z kilkudziesięciu starych i dzikich odmian jabłek. Jabłka użyte do produkcji nie zaznały chemikaliów i zawierały naturalne, cenne dla zdrowia polifenole. Cydr jest niepasteryzowany, niefiltrowany, nieutrwalany i niedosładzany, lekko nasycony naturalnym CO2 pochodzący z pracy drożdży,
  • powidła śliwkowe z sadu “Mycykowy Dział”, położonego 15 minut od Ursa Maior. Nigdy nie traktowany środkami chemicznymi i nawozami, rodzący niewielkie, doskonałe w smaku i naturalnie słodkie śliwki węgierki starych odmian. Zebrane ręcznie śliwki były tradycyjnie smażone przez trzy dni a do ostatniej fazy dodaliśmy unikalne wędzone piwo Ursa Deszcz w Cisnej. W efekcie uzyskaliśmy coś obłędnie dobrego. Składniki: śliwki węgierki – 92%, piwo Ursa Deszcz w Cisnej (woda, słód jęczmienny, chmiel, drożdże) – 8%. Sporządzono ze 164g wydrylowanych śliwek na 100g produktu. Produkt pasteryzowany, bez dodatku cukru. Nie zawiera konserwantów, dodatkowych substancji żelujących, sztucznych barwników i aromatów.
  • ocet Piwny Ursa Dwa Misie – produkowany na nanoskalę w Bieszczadzkiej Wytwórni Octu Ursa Maior (w budynku browaru w Uhercach). Powstał wyłącznie z piwa Ursa Dwa Misie. Niewiarygodnie smaczny i zdrowy, idealny jako przyprawa do różnych potraw, ale również do celów kosmetycznych lub odkażania. Podobnie jak ocet jabłkowy można go pić po zmieszaniu z wodą celem przyspieszenia metabolizmu i odchudzania. Dostępny jest wyłącznie w browarze i sklepie internetowym. Pojemność butelki 187 ml, 5 procent kwasowości.
  • krówki Piwne Ursa Dwa Misie z solą z Kłodawy. Waga netto 250 g. Składniki: wyłącznie mleko, masło, cukier, piwo Ursa Dwa Misie, sól kamienna z Kłodawy i syrop glukozowy (nie mylić z glukozowo-fruktozowym). Niesamowity unikalny smak będący połączeniem słodowości i naturalnej słoności. Sól dodawana w niewielkich ilościach zapewnia oryginalny smak i wpływa na utrzymanie równowagi elektrolitowej organizmu.
  • Bieszczadzkie Superfood – syrop z kwiatów bzu czarnego. Kwiaty bzu czarnego zbierane w czerwcu w Bieszczadach posłużyły do zrobienia tego niezwykle wartościowego eliksiru. Stosowany przy przeziębieniach, do leczenia różnego rodzaju nieżytów i stanów zapalnych dróg oddechowych i chorób reumatycznych. Po rozmieszaniu z wodą będzie idealny jako zdrowy napój orzeźwiający. Składniki: kwiaty bzu czarnego, woda, cukier, cytryny.
  • chusta Ursa Niezapominajka Black. Wieloczynnościowa chusta. Idealna na szyję jako ocieplacz lub ochładzacz, na rękę, na głowę i cokolwiek. Wychwytuje do 67% aerozolu z wirusami, można prać i dezynfekować. Wymiary 25x50cm, wykonana jest z microfibry (100% poliester). Materiały wykorzystane w produkcji posiadają certyfikaty bezpieczeństwa OEKO-TEX Standard 100. Druk wykonany w Polsce. Druk wykonany metodą sublimacji – obustronny na zewnętrznej stronie tuby.
  • Za darmo dodatkowo dodajemy bilet na Sztukę Warzenia Piwa z Degustacją w Ursa Maior. Bilet jednorazowego wstępu, w godzinach w których zwiedzanie będzie możliwe (po wcześniejszym umówieniu). W pudełku wraz z biletem znajdziesz oryginalną kartkę przydziałową Ursa, na którą otrzymasz (również za darmo) trzy próbki piwa lanego w barze Ursa Maior.

Niezbędnik do nabycia w naszym sklepie internetowym.

Bądź zdrów i dbaj o innych!