Specjalnie dla Firm wprowadzamy: Zestaw Podarunkowy “Najlepszy Towar Prosto z Bieszczad na Twoje Wirtualne Spotkanie”

Planujesz spotkanie online ze zgraną ekipą współpracowników albo ulubionym klientem? Zaskocz go wysyłając specjalny zestaw degustacyjny piw i innych smakołyków. Oczywiście zadbaj też o siebie i zamów taki sam 🙂 Mimo odległości i braku fizycznej obecności doświadczycie odwiecznej i jakże potrzebnej bliskości dusz, którą daje dobrze dobrany trunek i łakocie. A dodatkowo wesprzesz pracowników naszej mikrofirmy oraz artystów i lokalnych rolników w czasie pełnym wyzwań. Ten unikalny zestaw składa się z:

  1. Sześciu specjalnie dobranych piw Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa umieszczonych w specjalnej skrzynce – sześciopaku Drwala – wykonanej w sławnym bieszczadzkim tartaku, w którym kręcono serial Wataha. W skład zestawu wchodzi również pierwsze w Polsce piwo funkcjonalne Ursa Dzikie Zioło. Wszystkie dostarczone piwa będą niepasteryzowane i niefiltrowane, co zapewnia ich wartość odżywczą w trudnym czasie. Degustacja piw zapewni dobry nastrój, rozwiąże języki oraz pozytywnie wpłynie na kreatywność.
  2. Oryginalnego pokala degustacyjnego z logo Ursa Maior, w którym piwo będzie wyśmienicie smakować i świetnie się prezentować na kamerce. I poza nią też.
  3. Kultowych krówek piwnych Ursa Maior ręcznie robionych w zaprzyjaźnionej lokalnej mleczarni. Waga netto 250 g. Dobre składniki: wyłącznie mleko, masło, cukier, piwo Ursa Dwa Misie, sól kamienna z Kłodawy i syrop glukozowy (nie mylić z glukozowo-fruktozowym). W pudełku będzie siedem krówek klasycznych oraz siedem z dodatkiem soli z Kłodawy – totalny odjazd smakowy. Glukoza zapewni prawidłową pracę mózgu podczas spotkania. Można tez poczęstować pociechę, która domaga się uwagi, z pewnością się ucieszy (krówki są bezalkoholowe).
  4. Unikalnej okowity lokalnie destylowanej w 100% z piwa Ursa Megaloman. Zawartość alkoholu 45%, pojemność: 100 ml. Albowiem po spotkaniu trzeba się czymś pokrzepić i utrwalić ustalenia, albo zachomikować.
  5. Gorzkiej czekolady z chmielem i słodem od najlepszego cholocatiera w Polsce (też lokalnego). Druga połówka narzeka, że w domu za długo siedzisz na spotkaniu online? I to z piwem?! Poczęstuj się pakietem albo przełam lody tabliczką! Będzie świetnie pasować do kawki albo herbatki trzymanej w zziębniętych dłoniach.

Uwaga! Po przejęciu od kuriera piwo należy przechowywać w temperaturze do 10°C.

Zamówienia i dodatkowe zapytania najlepiej kierować e-mailem na zamowienia@ursamaior.pl.

Ponadto wszystkich chętnych, niezależnie, czy prowadzą firmy czy też nie, zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego sklep.ursamaior.pl. Bezpieczne wysyłki bezpośrednio z Bieszczad od poniedziałku do czwartku, już na drugi dzień u Was 🙂