Spróbuj wyuzdanie dobrych piw Bieszczadzkiej Wytworni Piwa w magicznym miejscu!

Degustacja Skrócona Niesamowitych Piw

Przez cały rok zapraszamy do sklepu przy bieszczadzkim browarze z piwami i innymi cudownymi wyrobami na wynos, wyrobami lokalnymi i wydawnictwami. Zwiedzanie części produkcyjnej browaru (znane również jako Sztuka Warzenia Piwa) jest możliwe po wcześniejszym umówieniu się. Bar z piwami i innymi napojami oraz przekąskami i sklep na piętrze Galerii Ursa Maior Trapasz z przebogatą ofertą lokalnych bieszczadzkich wyrobów i informacją turystyczną są otwarte od 1 maja do 11 listopada.

Fot. Jacek Łopian

Grupa: min. 10, max. 50 osób

Cena: 30 zł/osobę

UWAGA! Powyższa cena dotyczy usługi realizowanej w godzinach pracy Ursa Maior, w języku polskim. W przypadku realizacji poza godzinami pracy lub w języku obcym prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny.

Z powodów technologicznych i ograniczonej dostępności kluczowych osób, wymagane jest wcześniejsze umówienie się i ustalenie godziny. Prosimy o punktualne przybycie.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu:
E-mail: biuro@ursamaior.pl
Telefon: +48 13 461 25 10, +48 791 146 277

Masz chwilę? To zajrzyj do nas! Mając przed sobą widok na część produkcyjną budynku spróbuj piw prosto z Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa. Podamy Ci trzy różne, specjalnie dobrane style piwne, warzone na miejscu, w dedykowanych szklankach degustacyjnych mieszczących po 12 cl piwa. Degustować będziesz bez przewodnika, ale będą dostępne opisy degustowanych piw, tak że będziesz wiedzieć co próbujesz.

Degustacji towarzyszy wliczona w cenę projekcja 23-minutowej wersji świetnego filmu jakmyrobimyzloto.pl o miejscu Ursa Maior w Bieszczadach.

Po degustacji można nabyć degustowane piwa i inne wyroby regionalne w sklepie Esencja Karpat mieszczącym się na miejscu.

Sprawdź nasze pozostałe oferty zwiedzania i degustacji

Warto nas odwiedzić dla świetnego piwa i nie tylko...

Tak wyglądają degustacje

O niezwykłości Ursa Maior świadczą...

Wrażenia naszych gości

Fajnie mieć takie miejsca w Polsce, nie każde piwo smakuje ale to zależy tylko od osobistych preferencji ;) polecam zwiedzanie obiektu.

Ola Kamińska

Pyszne piwo, mały sklepik na miejcu nie tylko z alkoholem. Warto zapisać się na przejście po browarze i poznanie jego historii.

Joanna Głuskowska

Niesamowite miejsce, wyjątkowe na skalę krajową, a może nawet europejską... Wspaniali ludzie i dużo pyszności!

Jakub Grzeszczyk

Korzystaj z przywilejów Ursarian...

Zapisz się do biuletynu Wieści Ursarian >>>