Spróbuj wyuzdanie dobrych piw Bieszczadzkiej Wytworni Piwa w magicznym miejscu!

Degustacja Skrócona Niesamowitych Piw

Z powodu COVID-19 obecnie nie oferujemy wejścia na część produkcyjną browaru (znanego również jako Sztuka Warzenia Piwa). Zapraszamy natomiast na część degustacyjną i galerię, degustację piw lanych oraz spożywanie przekąsek oraz napojów chłodzących w barze i ogródku. Otwarty jest też sklep przy browarze z piwami i innymi cudownymi wyrobami na wynos, wyrobami lokalnymi i wydawnictwami oraz sklep Trapasz z przebogatą ofertą lokalnych wyrobów, wydawnictw i informacją turystyczną.

Fot. Jacek Łopian

Grupa: min. 10, max. 50 osób

Cena: 20 zł/osobę

UWAGA! Powyższa cena dotyczy usługi realizowanej w godzinach pracy Ursa Maior, w języku polskim. W przypadku realizacji poza godzinami pracy lub w języku obcym prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny.

Z powodów technologicznych i ograniczonej dostępności kluczowych osób, wymagane jest wcześniejsze umówienie się i ustalenie godziny. Prosimy o punktualne przybycie.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu:
E-mail: biuro@ursamaior.pl
Telefon: +48 13 461 25 10, +48 791 146 277

Masz chwilę? To zajrzyj do nas! Mając przed sobą widok na część produkcyjną budynku spróbuj piw prosto z Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa. Podamy Ci trzy różne, specjalnie dobrane style piwne, warzone na miejscu, w dedykowanych szklankach degustacyjnych mieszczących po 12 cl piwa. Degustować będziesz bez przewodnika, ale będą dostępne opisy degustowanych piw, tak że będziesz wiedzieć co próbujesz.

Degustacji towarzyszy projekcja świetnego, 15 minutowego filmu “Szlakiem Wielkiej Niedźwiedzicy” na wielkim ekranie.

Po degustacji można nabyć degustowane piwa i inne wyroby regionalne w sklepie Esencja Karpat mieszczącym się na miejscu.

Sprawdź nasze pozostałe oferty zwiedzania i degustacji

Warto nas odwiedzić dla świetnego piwa i nie tylko...

Tak wyglądają degustacje

O niezwykłości Ursa Maior świadczą...

Wrażenia naszych gości

Fajnie mieć takie miejsca w Polsce, nie każde piwo smakuje ale to zależy tylko od osobistych preferencji ;) polecam zwiedzanie obiektu.

Ola Kamińska

Pyszne piwo, mały sklepik na miejcu nie tylko z alkoholem. Warto zapisać się na przejście po browarze i poznanie jego historii.

Joanna Głuskowska

Niesamowite miejsce, wyjątkowe na skalę krajową, a może nawet europejską... Wspaniali ludzie i dużo pyszności!

Jakub Grzeszczyk

Korzystaj z przywilejów Ursarian...

Zapisz się do biuletynu Wieści Ursarian >>>