Degustacja Piwa i Jedzenia w Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa

Łączenie Świetnego Piwa z Jedzeniem!

Przez cały rok zapraszamy do sklepu przy bieszczadzkim browarze z piwami i innymi cudownymi wyrobami na wynos, wyrobami lokalnymi i wydawnictwami. Zwiedzanie części produkcyjnej browaru (znane również jako Sztuka Warzenia Piwa) jest możliwe po wcześniejszym umówieniu się. Bar z piwami i innymi napojami oraz przekąskami i sklep na piętrze Galerii Ursa Maior Trapasz z przebogatą ofertą lokalnych bieszczadzkich wyrobów i informacją turystyczną są otwarte od 1 maja do 11 listopada.

Przewidywany czas spotkania: ok. 60 minut

Grupa: min. 10, max. 50 osób

Cena: w zależności od ustaleń co do menu, terminu i liczebności grupy.

Z powodów technologicznych i ograniczonej dostępności kluczowych osób, wymagane jest wcześniejsze umówienie się i ustalenie godziny. Prosimy o punktualne przybycie.

Proponujemy połączenie niniejszej oferty ze zwiedzaniem browaru.

Oferta dla grup zorganizowanych. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu i warunków spotkania.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu:
E-mail: biuro@ursamaior.pl
Telefon: +48 13 461 25 10, +48 791 146 277

Podczas spotkania uczestnicy poznają zasady podawania i degustacji piwa oraz łączenia piwa i jedzenia. Spróbujemy piw prosto Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa w kilku różnych stylach piwnych i pasujące do nich przekąski albo kilkudaniowy posiłek (w zależności od uzgodnień). Dowiecie się też jak dobrać piwo do potraw pikantnych, słodkich, lekkich deserów, czy kuchni orientalnej. Wszystkie przekąski albo dania są wegetariańskie albo wegańskie, robione na miejscu albo w zaprzyjaźnionych restauracjach i smakują obłędnie!

Spotkanie poprowadzi Piwowarka Aga – autorka blogu Kuchnia Piwowarki Agi albo wyznaczona przez nią osoba.

To spotkanie dla prawdziwych smakoszy!

Na zakończenie spotkania warto będzie obejrzeć wliczoną w cenę projekcję 23-minutowej wersji świetnego filmu jakmyrobimyzloto.pl o miejscu Ursa Maior w Bieszczadach.

Po spotkaniu i projekcji będzie można zrobić zakupy w świetnie zaopatrzonym sklepie Esencja Karpat mieszczącym się na miejscu oraz obejrzeć autorską galerię.

Sprawdź nasze pozostałe oferty zwiedzania i degustacji

Warto nas odwiedzić dla świetnego piwa i nie tylko...

Tak wyglądają degustacje

O niezwykłości Ursa Maior świadczą...

Wrażenia naszych gości

Fajnie mieć takie miejsca w Polsce, nie każde piwo smakuje ale to zależy tylko od osobistych preferencji ;) polecam zwiedzanie obiektu.

Ola Kamińska

Pyszne piwo, mały sklepik na miejcu nie tylko z alkoholem. Warto zapisać się na przejście po browarze i poznanie jego historii.

Joanna Głuskowska

Niesamowite miejsce, wyjątkowe na skalę krajową, a może nawet europejską... Wspaniali ludzie i dużo pyszności!

Jakub Grzeszczyk

Korzystaj z przywilejów Ursarian...

Zapisz się do biuletynu Wieści Ursarian >>>