Niepowtarzalna miejscówka na Twoje wydarzenie...

Organizacja imprez

Centrum Ursa Maior dysponuje trzypoziomową salą koncertowo-wystawienniczo-konferencyjną na 200-250 osób. Jest to jedyny taki obiekt w Polsce, gdzie podczas imprezy, przez wielkie przeszklenie można obserwować codzienną pracę browaru Bieszczadzka Wytwórnia Piwa. Sala jest wyposażona w najnowszy wielofunkcyjny i wielostrefowy sprzęt audio-wideo, ekran o szerokości 6 m, projektor HD, głośniki znanej firmy Bose, co pozwala na aranżację wielu stref dźwiękowych dzięki stworzeniu uczucia otulenia dźwiękami. Dysponujemy również systemem odtwarzania płyt DVD, CD, blueray, radia, muzyki zapisanej w iPodach i w postaci cyfrowej. Specjalistyczne, atestowane podesty estradowe o powierzchni 24 metrów kwadratowych i regulowanej wysokości stwarzają wiele możliwości aranżacji – na potrzeby dużego koncertu, występu chóru, czy też pokazu mody.

Wszystko to pozwala na profesjonalną organizację koncertów, pokazów, prelekcji, konferencji, wernisaży, wystaw, projekcji filmowych, a także imprez plenerowych.

Do dyspozycji gości pozostaje bar z sześcioma nalewakami, w którym serwowane są piwa Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa, cydr Ursa Zaczarowany Sad, kuchnia z przekąskami dobranymi do piwa lub dla cateringu oraz pięć łazienek. W budynku zlokalizowany jest sklep Esencja Karpat z artykułami produkowanymi przez Ursa Maior oraz lokalnych twórców i artystów.

Budynek ma bezpośrednią komunikację (osobny przystanek) z Bieszczadzkimi Drezynami Rowerowymi, najlepszym produktem turystycznym 2015 roku w Polsce, doskonały dojazd, obszerny parking i letni ogródek, co pozwala na organizację imprez plenerowych.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu:
E-mail: biuro@ursamaior.pl
Telefon: +48 791 146 277

O niezwykłości Ursa Maior świadczą...

Wrażenia naszych gości

Fajnie mieć takie miejsca w Polsce, nie każde piwo smakuje ale to zależy tylko od osobistych preferencji ;) polecam zwiedzanie obiektu.

Ola Kamińska

Pyszne piwo, mały sklepik na miejcu nie tylko z alkoholem. Warto zapisać się na przejście po browarze i poznanie jego historii.

Joanna Głuskowska

Niesamowite miejsce, wyjątkowe na skalę krajową, a może nawet europejską... Wspaniali ludzie i dużo pyszności!

Jakub Grzeszczyk

Korzystaj z przywilejów Ursarian...

Zapisz się do biuletynu Wieści Ursarian >>>