URSA ARTYSTA
Piwo w stylu Light Pale Ale
Ekstrakt 11,5% wag., alkohol 4,6% obj.

 

URSA ARTYSTA to jasne, odświeżające piwo górnej fermentacji. Specjalnej kompozycji różnych odmian chmielu zawdzięcza ultraprzyjemny, owocowo-kwiatowy aromat oraz unikalny smak. Można w nim odnaleźć nuty świeżej pomarańczy, żółtego melona i gruszki. Finisz jest wytrawny z krótką, ziołową goryczką.

 

Połącz piwo z jedzeniem

Agnieszka Łopata, piwowarka Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa Ursa Maior, dobrała do niego pasujące potrawy…

Pasuje do lekkich sałatek, makaronów, ryżu, pizzy, grillowanych i gotowanych warzyw. Pyszne z serami typu feta, gouda, mozarella, brie. Idealne do ciast biszkoptowych, sernika, racuchów.

 

Rekomendowana temperatura serwowania: 7-8°C.
Piwo niepasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, drożdże.

 

Na etykiecie wykorzystano pracę niezwykle uzdolnionej, 14 letniej Karoliny Oczkowskiej, podopiecznej Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową KOLIBER. Obraz był prezentowany podczas charytatywnej aukcji obrazów Stowarzyszenia i Ursa Maior w 2016 roku. Środki ze sprzedaży Artysty wspierają budowę Domu Misi, unikalnego miejsca – centrum pomocy chorym dzieciom i ich rodzinom.

 

Sprawdź dostepność tego piwa w sklepie internetowym Ursa Maior.

O naszej jakości świadczą...

Opinie naszych klientów

Fajnie mieć takie miejsca w Polsce, nie każde piwo smakuje ale to zależy tylko od osobistych preferencji ;) polecam zwiedzanie obiektu.

Ola Kamińska

Pyszne piwo, mały sklepik na miejcu nie tylko z alkoholem. Warto zapisać się na przejście po browarze i poznanie jego historii.

Joanna Głuskowska

Niesamowite miejsce, wyjątkowe na skalę krajową, a może nawet europejską... Wspaniali ludzie i dużo pyszności!

Jakub Grzeszczyk

Korzystaj z przywilejów Ursarian...

Zapisz się do biuletynu Wieści Ursarian >>>