URSA FENOMEN
Piwo w stylu Session India Pale Ale
Ekstrakt 12,2% wag., alkohol 4.9% obj.

 

URSA FENOMEN to jasne piwo typu ale, fermentowane belgijskimi szczepami drożdży. Specjalnie dobranym odmianom chmielu zawdzięcza świeży aromat i smak owoców cytrusowych – żółtego grejpfruta, cytryny i limonki. Zdecydowana owocowo – ziołowa goryczka przyjemnie orzeźwia i odświeża. Piwo jest fenomenalnie pijalne, świetnie gasi pragnienie i koi zmęczony organizm.
Uwaga! Degustacja FENOMENU wywołuje potrzebę zmiany miejsca pobytu i wzmożone pragnienie szukania przygód.

 

Połącz piwo z jedzeniem

Agnieszka Łopata, piwowarka Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa Ursa Maior, dobrała do niego pasujące potrawy…

Pasuje do lekkich przekąsek, kanapek, sałatek i surówek. Idealne do potraw z ryżem i makaronem, tarty, lekkich dań kuchni włoskiej, serów typu gouda czy ementaler. Na deser warto podać je z sernikiem lub karpatką.

 

Rekomendowana temperatura serwowania: 7-8°C.
Piwo niepasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, chmiel, drożdże.

 

Wyjątkowe piwo dla wyjątkowego człowieka

 

Aleksander Doba jest podróżnikiem niezwykłym. Został wybrany Podróżnikiem Roku 2015 przez czytelników “National Geographic”. Jest pierwszym człowiekiem na świecie, który dwukrotnie przepłynął kajakiem Atlantyk z kontynentu na kontynent kajakiem nie wyposażonym w żaden inny napęd, poza wiosłem. Oprócz tego, że zdobył wszelkie polskie i międzynarodowe odznaki w kajakarstwie, może pochwalić się srebrną odznaką szybowcową z jednym diamentem, trzecią klasą skoczka spadochronowego, złotą odznaką turystyki kolarskiej oraz patentem sternika jachtowego z rozszerzonymi uprawnieniami. A przy tym jest człowiekiem niezwykle ciepłym i inspirującym do przekraczania wszelkich ograniczeń (w wieku prawie 70 lat!).

 

FENOMEN i Aleksander Doba w Krakowie, 21 marca 2016

 

Premiera piwa FENOMEN odbędzie się podczas spotkania z Aleksandrem Dobą dnia 21 marca w Krakowie. Fundusze uzyskane ze sprzedaży piwa zostaną przekazane na kolejną wielką wyprawę Olka zaplanowaną na maj 2016. Tym razem podejmie on kolejne, najtrudniejsze dotychczas wyzwanie: przepłynięcie kajakiem z kontynentalnej części Nowego Jorku do Europy. Spotkanie odbędzie się w hotelu Qubus przy placu Bohaterów Getta w Krakowie o godzinie 18.00. Podczas spotkania będzie można kupić najnowszą książkę tego wielkiego podróżnika pt. “Na oceanie nie ma ciszy” i oczywiście piwo FENOMEN Aleksander Doba. Po spotkaniu, goście zaproszeni zostaną do Ursa Maior Concept Store & Pub przy placu Wolnica 10, gdzie Olek będzie zdobywał sprawność barmana, polewając piwo FENOMEN. W taki oto nietuzinkowy sposób, każdy może wesprzeć wyjątkową wyprawę fenomenalnego Aleksandra Doby.

 

Bilety na spotkanie w cenie 10 zł można nabyć w Ursa Maior Concept Store & Pub, Plac Wolnica 10, Kraków, lub przez Internet: sklep.ursamaior.pl

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w społecznościowej zbiórce funduszy na nową wyprawę Aleksandra Doby w serwisie PolakPotrafi.pl.

 

Fenomen Aleksander Doba w mediach:

 

 

Sprawdź dostepność tego piwa w sklepie internetowym Ursa Maior.

O naszej jakości świadczą...

Opinie naszych klientów

Fajnie mieć takie miejsca w Polsce, nie każde piwo smakuje ale to zależy tylko od osobistych preferencji ;) polecam zwiedzanie obiektu.

Ola Kamińska

Pyszne piwo, mały sklepik na miejcu nie tylko z alkoholem. Warto zapisać się na przejście po browarze i poznanie jego historii.

Joanna Głuskowska

Niesamowite miejsce, wyjątkowe na skalę krajową, a może nawet europejską... Wspaniali ludzie i dużo pyszności!

Jakub Grzeszczyk

Korzystaj z przywilejów Ursarian...

Zapisz się do biuletynu Wieści Ursarian >>>