Bieszczadzkie zestawy upominkowe dla Twoich kontrahentów

Piwo na prezent

Jeśli planujesz wzmocnić relacje Twojej firmy z kontrahentami proponujemy współpracę przy opracowaniu bardzo oryginalnych zestawów upominkowych, w skład których wejdą piwa z naszego mikrobrowaru. W swojej ofercie mamy również drewniane skrzynie, koszyki, zestawy ze szkłem firmowym, tekturowe dwupaki, sześciopaki, oryginalne otwieracze, czekolady z chmielem i słodem, torby, miody Esencja Karpat, etc. w przeróżnych kombinacjach. Upominki możemy zaopatrzyć w przywieszki z Twoim logo, pozdrowieniami i życzeniami dla kontrahenta, dodać Twoje kalendarze i stosowne gadżety. Z pewnością zwrócą uwagę na takie prezenty!

Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu:
E-mail: zamowienia@ursamaior.pl
Telefon: +48 791 146 277

Piwo rzemieślnicze Ursa, z jedynego browaru w Bieszczadach, to oryginalne i dobre piwo na prezent, piwo upominkowe dla fimy czy kontrahenta.

Mieszkasz poza Bieszczadami? W sklepach nie ma naszych piw, więc...

Zamów przez internet

SKLEP ONLINE

O niezwykłości Ursa Maior świadczą...

Wrażenia naszych gości

Fajnie mieć takie miejsca w Polsce, nie każde piwo smakuje ale to zależy tylko od osobistych preferencji ;) polecam zwiedzanie obiektu.

Ola Kamińska

Pyszne piwo, mały sklepik na miejcu nie tylko z alkoholem. Warto zapisać się na przejście po browarze i poznanie jego historii.

Joanna Głuskowska

Niesamowite miejsce, wyjątkowe na skalę krajową, a może nawet europejską... Wspaniali ludzie i dużo pyszności!

Jakub Grzeszczyk

Bądź z nami na bieżąco...

Zapisz się do newslettera