Zobacz nasz świetnie zaopatrzony firmowy sklepik...

Esencja Karpat

Współpracujemy z wieloma artystami, rolnikami i rzemieślnikami, w naszym sklepie można nabyć nasze piwa, plakaty, legendarne krówki piwne, czekolady z chmielem i słodem, powidła śliwkowe z piwem Deszcz w Cisnej, rzadko występujące miody, wyroby pszczelarskieceramiczneszklanedrewnianeskrzynie etc.

Gorąco zapraszamy do sklepu stacjonarnego Esencja Karpat zlokalizowanego w Centrum Ursa Maior, Uherce Mineralne 122A. Od różnorodności zakręci Wam się w głowie, a tych produktów nie zobaczycie nigdzie indziej na świecie.

Uwaga! Weźcie ze sobą swoje siatki albo pudełka, bo nie stosujemy jednorazowych tzw. reklamówek/zrywek. Ale jeśli nie macie, to nie problem, damy Wam specjalne pudełka zbiorcze lub torby z odzysku 🙂

Jesteś poza Bieszczadami? Zajrzyj do sklepu internetowego z piwem działającego pod adresem sklep.ursamaior.pl, który oferuje część produktów dostępnych w sklepie stacjonarnym.

Kontakt:
E-mail: biuro@ursamaior.pl
Telefon: +48 13 461 25 10, +48 791 146 277

Uherce Mineralne 122A, 38-623 Uherce Mineralne

Sprawdź czego doświadczysz...

O unikalności Ursa Maior świadczą...

Wrażenia naszych gości

Fajnie mieć takie miejsca w Polsce, nie każde piwo smakuje ale to zależy tylko od osobistych preferencji ;) polecam zwiedzanie obiektu.

Ola Kamińska

Pyszne piwo, mały sklepik na miejcu nie tylko z alkoholem. Warto zapisać się na przejście po browarze i poznanie jego historii.

Joanna Głuskowska

Niesamowite miejsce, wyjątkowe na skalę krajową, a może nawet europejską... Wspaniali ludzie i dużo pyszności!

Jakub Grzeszczyk

Korzystaj z przywilejów Ursarian...

Zapisz się do biuletynu Wieści Ursarian >>>