Zobacz nasz świetnie zaopatrzony firmowy sklepik...

Esencja Karpat

Współpracujemy z wieloma artystami, rolnikami i rzemieślnikami, w naszym sklepie można nabyć nasze piwa, plakaty, legendarne krówki piwne, czekolady z chmielem i słodem, powidła śliwkowe z piwem Deszcz w Cisnej, rzadko występujące miody, wyroby pszczelarskieceramiczneszklanedrewnianeskrzynie etc.

Gorąco zapraszamy do sklepu stacjonarnego Esencja Karpat zlokalizowanego w Centrum Ursa Maior, Uherce Mineralne 122A. Od różnorodności zakręci Wam się w głowie, a tych produktów nie zobaczycie nigdzie indziej na świecie. Jesteś poza Bieszczadami? Zajrzyj do sklepu internetowego z piwem działającego pod adresem sklep.ursamaior.pl, który oferuje część produktów dostępnych w sklepie stacjonarnym.

Kontakt:
E-mail: biuro@ursamaior.pl
Telefon: +48 13 461 25 10, +48 791 146 277

Chcesz doświadczyć naszej pasji i zaangażowania?

Zapraszamy na unikalne spotkanie – wejście do części zamkniętej Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa Ursa Maior. To właśnie tutaj warzymy prawdziwe bieszczadzkie piwo rzemieślnicze w limitowanych ilościach.

Spotkanie prowadzone przez specjalistów Ursa Maior zostanie rozpoczęte przybliżeniem surowców używanych do warzenia piw, które będzie można powąchać i spróbować. Kolejno przejdziemy przez poszczególne etapy powstawania piwa – od przygotowania powstających surowców, poprzez warzenie, fermentację, leżakowanie i rozlew do butelek i kegów. Podzielimy się z naszą pasją i wyniesiecie sporo unikalnej wiedzy.

Na zakończenie spotkania zaprosimy Was na projekcję na wielkim ekranie doskonałego filmu o Ursa Maior w kontekście Bieszczad. Przed i podczas projekcji będzie można nabyć piwa lane i inne wspaniałości w naszym barze. Po filmie można przejść do sklepu i galerii na piętrach oraz nabyć piwa uwarzone w Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa oraz zakupić inne wyroby regionalne w sklepie Esencja Karpat mieszczącym się w budynku.

Uherce Mineralne 122A, 38-623 Uherce Mineralne

Sprawdź czego doświadczysz...

O unikalności Ursa Maior świadczą...

Wrażenia naszych gości!

Fajnie mieć takie miejsca w Polsce, nie każde piwo smakuje ale to zależy tylko od osobistych preferencji ;) polecam zwiedzanie obiektu.

Ola Kamińska

Pyszne piwo, mały sklepik na miejcu nie tylko z alkoholem. Warto zapisać się na przejście po browarze i poznanie jego historii.

Joanna Głuskowska

Niesamowite miejsce, wyjątkowe na skalę krajową, a może nawet europejską... Wspaniali ludzie i dużo pyszności!

Jakub Grzeszczyk

Bądź z nami na bieżąco...

Zapisz się do newslettera