Dlaczego prowadzimy...

Salon Sztuki Pogranicza i punkt informacji turystycznej o Bieszczadach

Fot. Jacek Łopian

Witamy w unikalnym miejscu promującym sztukę. Zarówno sztukę warzenia piwa, jak i sztukę w tradycyjnym tego słowa znaczeniu! Do Galerii, którą możecie u nas obejrzeć, wybraliśmy tych autorów, którzy dobrze rokują, ale i takich, którzy są już uznani na polskiej, a nawet europejskiej scenie artystycznej. Warto wiedzieć, że nabywanie takich dzieł artystycznych należy do coraz bardziej popularnego nurtu inwestowania w sztukę.

Salon Sztuki Pogranicza Ursa Maior wpisuje się w szerszą filozofię Ursa Maior. Część z prowizji uzyskanej dzięki sprzedaży dzieł jest kierowana na wspieranie bieszczadzkich inicjatyw chroniących lokalne walory.

Na piętrze znajduje się również Punkt Informacji Turystycznej, który oprócz sprzedaży wydawnictw i map służy pomocą w planowaniu wycieczek bliższych i dalszych po Bieszczadach.

Kontakt do Punktu Informacji Turystycznej (działa w godzinach otwarcia Ursa Maior):
Telefon: 792 270 087 i 881 372 655
E-mail: cttrapasz@gmail.com
Punkt jest czynny w godzinach pracy Ursa Maior.

O niezwykłości Ursa Maior świadczą...

Wrażenia naszych gości

Fajnie mieć takie miejsca w Polsce, nie każde piwo smakuje ale to zależy tylko od osobistych preferencji ;) polecam zwiedzanie obiektu.

Ola Kamińska

Pyszne piwo, mały sklepik na miejcu nie tylko z alkoholem. Warto zapisać się na przejście po browarze i poznanie jego historii.

Joanna Głuskowska

Niesamowite miejsce, wyjątkowe na skalę krajową, a może nawet europejską... Wspaniali ludzie i dużo pyszności!

Jakub Grzeszczyk

Korzystaj z przywilejów Ursarian...

Zapisz się do biuletynu Wieści Ursarian >>>